Sklep tymczasowo nieczynny. Przerwa jesienno-zimowa. Przepraszamy za niedogodności.

jak dbać

Bawełna

Gruby, mocny i naturalny materiał.

Pierwsze pranie zalecamy zrobić ręcznie, używając miękkiej gąbki i ogólnodostępnych środków czyszczących jak mydło, płyn do naczyń lub proszek do prania. Następnie produkt może być już prany w pralce w temperaturze 30°.

Codura

Również 'cordura', bardzo wytrzymały, odporny na ścieranie, nieprzemakalny materiał. Wykorzystywany do szycia ubiorów i akcesoriów wojskowych.

Należy czyścić ogólnodostępnymi środkami czyszczącymi, które nie zawierają rozpuszczalników, między innymi wodą z mydłem lub płynem do mycia naczyń, bez użycia środków rysujących powierzchnie. Do czyszczenia należy stosować miękką gąbkę bądź szmatkę. Na koniec spłukać powierzchnię czystą wodą i pozostawić do wyschnięcia.

Skóra ekologiczna

Również 'skay', 'derma', 'eko-skóra', 'sztuczna skóra'. Materiał imitujący skórę naturalną. Inaczej tkanina poliestrowa (PVC), nieprzemakalna.

Należy czyścić ogólnodostępnymi środkami czyszczącymi, które nie zawierają rozpuszczalników, między innymi wodą z mydłem lub płynem do mycia naczyń, bez użycia środków rysujących powierzchnie. Do czyszczenia należy stosować miękką gąbkę bądź szmatkę. Na koniec spłukać powierzchnię czystą wodą i wytrzeć do sucha.

Ważne:

ślady tłuszczu, długopisu, pisaków i pochodnych są bardzo trudne do usunięcia.


^
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej (polityka prywatności)