Sklep tymczasowo nieczynny. Przerwa jesienno-zimowa. Przepraszamy za niedogodności.

zamsz ekologiczny 

  • wymiary: 53 cm x 47 cm,materiał wierzchni: poliester 100% (na wodoodpornym podszyciu),podszewka: bawełna 100%,plecione sznury bawełniane,logo tłoczone w skórze,metka żakardowa,wewnętrzna kieszeń na zamek,szyte przez nas w Polsce.

  • wymiary: 53 cm x 47 cm,materiał wierzchni: poliester 100%, podszewka: bawełna 100%,plecione sznury bawełniane,logo tłoczone w skórze,metka żakardowa,wewnętrzna kieszeń na zamek,obciążenie: 4 kg,szyte przez nas w Polsce.

  • wymiary: 53 cm x 47 cm,materiał wierzchni: obiciowa tkanina pluszowa,(bardzo mocna, miękka w dotyku)podszewka: bawełna 100%,wewnętrzna kieszeń na zamek,karabińczyk i oczko do przypięcia akcesoriów,plecione sznury bawełniane,logo tłoczone w skórze,metka żakardowa,udźwig: 4 kg,szyte przez nas w Polsce.

  • wymiary: 46 cm x 42 cm,materiał wierzchni: obiciowa tkanina pluszowa,(bardzo mocna, miękka w dotyku)podszewka: bawełna 100%,wewnętrzna kieszeń na zamek,karabińczyk i oczko do przypięcia akcesoriów,plecione sznury bawełniane,logo tłoczone w skórze,metka żakardowa,udźwig: 3 kg,szyte przez nas w Polsce.

^
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej (polityka prywatności)