Sklep tymczasowo nieczynny. Przerwa jesienno-zimowa. Przepraszamy za niedogodności.

plecaki

zobacz wszystkie
 • wymiary: wys. 40 cm x śr. 19 cm, materiał wierzchni: poliester,warstwa nieprzemakalna: poliester,podszewka: bawełna 100%, pleciony sznur bawełniany o dł. 230 cm, logo tłoczone w skórze, metka żakardowa, zewnętrzna kieszeń na zamek,pojemność: 11 l, udźwig: 3 kg, szyte przez nas w Polsce..plecak można nosić na kilka sposobów - widoczne na zdjęciach :)

 • wymiary: 46 cm x 42 cm,materiał wierzchni nieprzemakalny: skóra ekologiczna,podszewka: bawełna 100%,plecione sznury bawełniane,logo tłoczone w skórze,metka żakardowa,wewnętrzna kieszeń na zamek,szyte przez nas w Polsce.

 • wymiary: 46 cm x 42 cm,materiał wierzchni: poliester,warstwa wodoodporna: poliester,podszewka: bawełna,plecione sznury bawełniane,logo tłoczone w skórze,metka żakardowa,wewnętrzna kieszeń na zamek,karabińczyk i oczko do przypięcia akcesoriów,obciążenie: 3 kg,szyte przez nas w Polsce..Fragment wzoru może się nieco różnić, gdyż materiał tniemy z metra ;)

 • wymiary: 46 cm x 42 cm,materiał wierzchni: obiciowa tkanina pluszowa,(bardzo mocna, miękka w dotyku)podszewka: bawełna 100%,wewnętrzna kieszeń na zamek,karabińczyk i oczko do przypięcia akcesoriów,plecione sznury bawełniane,logo tłoczone w skórze,metka żakardowa,udźwig: 3 kg,szyte przez nas w Polsce.

 • wymiary: 53 cm x 47 cm,materiał wierzchni: obiciowa tkanina pluszowa,(bardzo mocna, miękka w dotyku)podszewka: bawełna 100%,wewnętrzna kieszeń na zamek,karabińczyk i oczko do przypięcia akcesoriów,plecione sznury bawełniane,logo tłoczone w skórze,metka żakardowa,udźwig: 4 kg,szyte przez nas w Polsce.

 • wymiary: 53 cm x 47 cm,materiał wierzchni nieprzemakalny: eko skóra,podszewka: bawełna 100%,wewnętrzna kieszeń na zamek,karabińczyk i oczko do przypięcia akcesoriów,plecione sznury bawełniane,logo tłoczone w skórze,metka żakardowa,udźwig: 4 kg,szyte przez nas w Polsce.

torby

zobacz wszystkie
 • materiał wierzchni nieprzemakalny: eko skóra,podszewka: bawełna 100%,wymiary: 48 cm dł. x 33 cm wys. x 17 cm szer.długość rączek: 58 cm,doczepiana kosmetyczka: 18 cm x 14 cm,kieszonka wewnętrzna na zamek,metka żakardowa, zapięcie na magnes,szyte przez nas w Polsce..Gdy zahaczysz wewnętrzny karabińczyk o oczko, otrzymasz węższą wersję torby. 

 • materiał wierzchni nieprzemakalny: eko skóra,podszewka: bawełna 100%,wymiary: 48 cm dł. x 33 cm wys. x 17 cm szer.długość rączek: 58 cm,doczepiana kosmetyczka: 18 cm x 14 cm,kieszonka wewnętrzna na zamek,metka żakardowa, zapięcie na magnes,szyte przez nas w Polsce..Gdy zahaczysz wewnętrzny karabińczyk o oczko, otrzymasz węższą wersję torby. 

 • materiał wierzchni nieprzemakalny: eko skóra,podszewka: bawełna 100%,wymiary: 48 cm dł. x 33 cm wys. x 17 cm szer.długość rączek: 58 cm,doczepiana kosmetyczka: 18 cm x 14 cm,kieszonka wewnętrzna na zamek,metka żakardowa,zapięcie na magnes,szyte przez nas w Polsce..Gdy zahaczysz wewnętrzny karabińczyk o oczko, otrzymasz węższą wersję torby. 

nerki

zobacz wszystkie
 • materiał wierzchni: obiciowa tkanina pluszowa,podszewka: nieprzemakalny poliester, wymiary: dł. 28 x wys. 13 x gł. 8 cmkieszonka wewnętrzna na zamek, regulowany pasek zapinany na karabińczyki,można prać w pralce w 30°. Mała damska nerka, bardzo przyjemna w dotyku. Spisze się jako podręczna torebka.

 • wymiary: dł. 26 cm x szer. 8 cm x wys. 9 cm,materiał wierzchni nieprzemakalny: ekoskóra, podszewka: bawełna 100%, metka żakardowa, blaszka ze stali nierdzewnej, kieszonka wewnętrzna na zamek, regulowany pasek, szyte przez nas w Polsce. 

 • materiał wierzchni: bawełna 100%, podszewka: bawełna 100%, metka żakardowa, blaszka ze stali nierdzewnej, kieszonka wewnętrzna na zamek, regulowany pasek, szyte przez nas w Polsce. 

 • autorski wzór wykonany techniką sitodruku,materiał wierzchni: bawełna 100%, podszewka: bawełna 100%, metka żakardowa, blaszka ze stali nierdzewnej, kieszonka wewnętrzna na zamek, regulowany pasek, szyte przez nas w Polsce. 

 • materiał wierzchni: bawełna 100%, podszewka: bawełna 100%, metka żakardowa,  kieszonka wewnętrzna na zamek, regulowany pasek, szyte przez nas w Polsce. 

 • materiał wierzchni: bawełna 100%, podszewka: bawełna 100%, metka żakardowa, blaszka ze stali nierdzewnej, kieszonka wewnętrzna na zamek, regulowany pasek, szyte przez nas w Polsce. 

^
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej (polityka prywatności)